کراست

کراست بز یکی از انواع چرم های با کیفیت و محبوب در بازارهای جهانی است که به دلیل ویژگی های خاص خود برای تولید انواع محصولات چرمی مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع چرم از پوست بز تهیه شده و دارای انعطاف پذیری و مقاومت بالا در برابر خراشیدگی و سایش است.

تولید و فروش کراست بز به عنوان یک صنعت پر درآمد در کشور های مختلف به توسعه و رونق دائمی دست یافته است. این صنعت علاوه بر ایجاد اشتغال و کسب و کار برای افراد، برای اقتصاد کشور نیز اهمیت زیادی دارد. تولید این نوع چرم باعث تحرک در بازارهای داخلی و خارجی می شود و از طریق فروش و صادرات آن می توان درآمد بزرگی برای کشورانی که تولید و صادرات کراست بز را در برنامه های اقتصادی خود قرار داده اند، به دست آورد.

قیمت کراست بز بسته به کیفیت و مقدار مورد نیاز مشتریان متفاوت می باشد. اما به طور کلی، این نوع چرم به دلیل خواص فوق العاده اش، ارزش بسیار بالایی دارد. قیمت این چرم بسته به بازارهای هدف و تقاضا برای آن تعیین می شود. بیشترین مقدار قیمت برای چرم کراست بز در بازارهای خارجی و صادراتی که از این چرم استفاده می کنند، قابل توجه است و برای تولید کننده ها فرصت های بسیاری را جلب کرده است.

در نهایت، با توجه به اهمیت و توانمندی های بازار صادرات کراست بز و افزایش تقاضا برای این محصول در بازار جهانی، می توان گفت این صنعت می تواند یک منبع درآمد بزرگ و پایدار را برای کشورهای تولید کننده فراهم کند. بنابراین، توسعه و ترویج صادرات کراست بز می تواند به رشد و پیشرفت اقتصادی کشورها کمک کند و به توسعه اشتغال و رونق کسب و کار در صنعت چرم دامی کمک کند.

کراست بز تولید خرید فروش قیمت صادرات

برند Fiore ( فیورِ )

برند Fiore ( فیورِ ) تولید کننده و صادرکننده انبوه صنعت پوست تا چرم
در راستای تامین نیاز بازار داخلی آماده همکاری با خریداران و تولیدکنندگان مصنوعات چرمی می باشد .توانایی تولید انبوه با کیفیت عالی توسط نیروهای متخصص و همچنین قیمت های رقابتی در بازار امتیاز ماست .