معرفی شرکت یاتا اکسپرس

شرکت یاتا اکسپرس از پیشگامان خوش آوازه صنعت چرم ایران و برند خوشنام بین المللی در سال 1357 در قالب سهامی خاص تاسیس شد. این شرکت طی فعالیتهای حرفه ای و مستمر در دوره های متوالی به عنوان صادر کننده ممتاز مورد تقدیر قرار گرفته است . استراتژی و چشم انداز شرکت ایفای نقش پویا، نظام مند و موثر در راستای ارتقاء صادرات کشور با اتکا به نیروی انسانی متخصص و کارآزموده و دانش روزآمد است. اکنون در راستای تامین نیازهای مشتریان بین المللی در ابعاد کیفی و کمی در اولویت شرکت قرار دارد. مسیر تولید و تامین محصولات شرکت در جهت افزایش ظرفیت تولیدی، تنوع در محصولات مطابق استانداردهای جهانی و توسعه بازارهای هدف می باشد. شرکت یاتا اکسپرس با اشغال 250 نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم در مسیر خود گام بر می دارد . اکنون این شرکت با ریاست جناب آقای عزت الله عادلیان در زمینه تولید و صادرات سالامبور، وت بلو، کراست، چرم طبیعی و همچنین صادرات با کیفیت ترین روده گوسفندی با اتکا به اعتماد مشتریان سابقه درخشانی در توسعه صادرات ملی دارد.

شرکت یاتااکسپرس مفتخر است با عضویت در مجموعه های ملی و بین المللی ذیل در راستای اعتلای کیفی و کمی محصولات گامهای شایسته ای بردارد : 

- انجمن صنایع چرم ایران
- اتحادیه تولیدکنندگان و‌صادرکنندگان ‌سالامبور و چرم ایران
- اتحادیه صادرکنندگان روده ایران
- اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان مبلمان ایران
- اتاق های بازرگانی آسیا و اروپا

برند Fiore ( فیورِ )

برند Fiore ( فیورِ ) تولید کننده و صادرکننده انبوه صنعت پوست تا چرم
در راستای تامین نیاز بازار داخلی آماده همکاری با خریداران و تولیدکنندگان مصنوعات چرمی می باشد .توانایی تولید انبوه با کیفیت عالی توسط نیروهای متخصص و همچنین قیمت های رقابتی در بازار امتیاز ماست .